Salta Royal zemē ierokams batuts, melns, apaļš, 396cm
Salta Royal zemē ierokams batuts, melns, apaļš, 396cm

Salta Royal zemē ierokams batuts, melns, apaļš, 396cm

949.90

Revolucionārais Salta Royal batuts pilnībā iekļaujas vienā līmenī ar dārza zālienu. Gaisa plūsma ir pilnībā optimizēta, izmantojot speciāli izstrādāto “Air Performance System” sistēmu.

Zemē ierokamais Salta Royal batuts ar visaugstāko drošības aprīkojumu un kvalitāti. Pilnīga sistēma komplektā ar drošības tīklu. Krāsa: melna. Forma: apaļa. Izmērs 396cm diametrs.

Salta piedāvā novatorisku batutu kolekciju, kas ir unikāli sava veida. Tā ir ļoti labas cenas un kvalitātes attiecība, vienlaikus garantējot augstāko drošības, kvalitātes un izturības līmeni. Jaunais un uzlabotais Salta batutu klāsts piešķir šim zīmolam īpašu un unikālu prestižu.

Batuti ir izgatavoti un aprīkoti ar platu drošības malu, izturīgu rāmi. Cietā tērauda rāmja cinkošana padara to īpaši izturīgu pret koroziju un izturīgu. Atsperes, kas arī ir cinkotas, ir zelta krāsā un piedāvā lēcienā pavisam jaunu dimensiju!

  • Bezmaksas pakomāta piegāde no  €100
  • Bezmaksas kurjera piegāde no  €300
  • Informācija par piegādi un apmaksas iespējām
  • Jautājumi par preci? Sazinieties ar mums!

Apraksts

Salta Royal Baseground – zēme ierokams batuts, kas iekļaujas vienā līmenī ar dārza zālienu.

– Var pilnībā integrēt zemē, zemes līmenī ar zālienu
– Unikāla “Air Performance System” mierīgai un neparastai lēkšanas pieredzei
– Aizsardzība ar papildu drošības tīkla sistēmu, kas ir samontēta ar drošības spilvenu
– Īpaši plata un izturīga aizsargmala (apakšējais un augšējais slānis izgatavots no 0,55 mm bieza PVC)

TRAMPLĪNA IZMĒRI UN SVARS: Diametrs  ~3960 mm, augstums ~30 mm. Sastāv no 4 iepakojumiem: aptuveni 26,70 + 18,00 + 27,20 KG + 25,00 KG

RĀMIS: Divkārši cinkots rāmis, augšējā rāmja diametrs: 38,1 x 1,5 mm, pēdu diametrs: 34,0 x 1,5 mm. Batuta augstums: tikai aptuveni 30 mm no zemes augšējās malas. Rāmja augstums aptuveni 210 mm ir iegremdēts zemē.

AIZSARGMALA: Īpaši bieza un plata, ūdeni atgrūdoša aizsargmala, platums aptuveni 430 mm. Aizsargmalas pildījuma biezums vienā augšējā un apakšējā pusē apmēram 0,55 PVC. Krāsa: melna. Aizsargmala ir piestiprināta pie metāla rāmja ar elastīgām gumijas lentēm.

LEKŠANAS AUDUMS: Uz lecošās loksnes, kas ir izgatavota no ļoti augstas kvalitātes polipropilēna (PP), ir trīsstūrveida cilpiņas, šeit ir piestiprinātas atsperes, 8 reizes šūtas! Tāpēc lecošā loksne ir drošāka un izturīgāka.

ATSPERES: 80 gab. dubultas koniskas spirālatsperes, garums 210 mm, dubultveida koniskas, zelta krāsas, lai nodrošinātu optimālu atsperi, kā arī augstākus lēcienus un mīkstāku nolaišanos.

Maksimālais izturības svars 120 kg, pārbaudīts TÜV / GS.

DROŠĪBAS TĪKLS:

Drošības tīkls Salta Royal Baseground ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, un tam ir spēcīgs, pret UV stariem izturīgs, mīksts ar smalku acu tīkls. Drošības tīklu ir viegli montēt pat pēc tam, kad esat jau uzstādījis Salta Royal Baseground un integrējis to dārza augsnē.

Priekšrocības: aprīkots ar pašaizveramu ieeju, spēcīgs pret UV stariem izturīgs, mīksts ar smalku acu tīkls, viegli un ātri montējams!

Diametrs: 396cm
Ieejas veids: pašaizveroša ieeja
Korpusa augstums: 203cm
Staba diametrs: 25.4×1.5mm
Materiāls: PVC / PE
Stabu skaits: 8
Stabu aizsardzība: EPE putas un PVC pārvalks

UZSTĀDĪŠANAS VIDEO:

“Salta batuts” ar pareizo līdzsvaru starp drošību, kvalitāti un izturību – par labāko cenu!

 

Papildu informācija

Svars 96.9 kg