Salta Premium batuts, melns, taisnstūrveida, 214x305cm
Salta Premium batuts, melns, taisnstūrveida, 214x305cm

Salta Premium batuts, melns, taisnstūrveida, 214x305cm

797.95

Salta Premium batuts ar visaugstāko drošības aprīkojumu un kvalitāti. Pilnīga sistēma komplektā ar drošības tīklu. Krāsa: melna. Forma: taisnstūrveida. Izmērs 214x305cm.

Salta piedāvā novatorisku batutu kolekciju, kas ir unikāli sava veida. Tā ir ļoti labas cenas un kvalitātes attiecība, vienlaikus garantējot augstāko drošības, kvalitātes un izturības līmeni. Jaunais un uzlabotais Salta batutu klāsts piešķir šim zīmolam īpašu un unikālu prestižu.

Batuti ir izgatavoti un aprīkoti ar platu drošības malu, izturīgu rāmi. Cietā tērauda rāmja cinkošana padara to īpaši izturīgu pret koroziju un izturīgu. Atsperes, kas arī ir cinkotas, ir zelta krāsā un piedāvā lēcienā pavisam jaunu dimensiju!

  • Bezmaksas pakomāta piegāde no  €100
  • Bezmaksas kurjera piegāde no  €300
  • Informācija par piegādi un apmaksas iespējām
  • Jautājumi par preci? Sazinieties ar mums!

Apraksts

TRAMPOLĪNA IZMĒRI UN SVARS: taisnstūrveida ~ 2140 x 1530 mm, kopējais augstums aptuveni 2350 mm, ieskaitot drošības tīklu. Sastāv no 2 atsevišķiem iepakojumiem: aptuveni 25.30 + 28.00 KG.

RĀMIS: Divkārši cinkots rāmis melnā krāsā, augšējā rāmja diametrs: 31,8 x 1,5 mm, pēdu diametrs: 31,8 x 1,5 mm, 4 pēdas. Batuta kopējais augstums bez drošības tīkla: aptuveni 530 mm.

AIZSARGMALA: Ļoti bieza un plata, ūdeni atgrūdoša aizsargmala, platums aptuveni 340 mm, augstums aptuveni 80 mm, pildījuma biezums aptuveni 20 mm. Krāsa: melna. Aizsargmala ir piestiprināta pie metāla rāmja ar elastīgām gumijas lentēm.

LEKŠANAS AUDUMS: Lecošā loksne, kas izgatavota no ļoti kvalitatīva polipropilēna (PP), ir aprīkota ar 8 reizes sašūtām trīsstūrveida cilpām, kurām piestiprinātas atsperes! Tāpēc lecošā loksne ir drošāka un izturīgāka.

ATSPERES: 48 dubultās koniskās atsperes, L = 165 mm, D = 23,5 mm, stieples biezums = 3,2 mm, dubultas koniskas un zelta krāsas. Optimālai atlēciena, kā arī augstāku lēcienu un mīkstākas piezemēšanās gadījumā.

DROŠĪBAS TĪKLS: Augstums ~ 1820 mm, izgatavots no UV izturīga, īpaši nodilumizturīga un cieši sieta materiāla. Pārklājoša acs atvere, kas pati aizveras. Rāmis ir izgatavots no divkārši cinkotām caurulēm ar elastīgiem stikla šķiedras stieņiem un elastīgu stikla šķiedras augšējo gredzenu. Tie nodrošina papildu stabilitāti un sasprindzinājumu drošības tīklā. Tīkla stabi ir pārklāti ar biezām putu spilventiņiem un papildu aizsargpārsegu.

Maksimālais izturības svars 100 kg, pārbaudīts TÜV / GS.

“Salta batuts” ar pareizo līdzsvaru starp drošību, kvalitāti un izturību – par labāko cenu!

 

Papildu informācija

Svars 54 kg