Salta Junior batuts mazuļiem un maziem bērniem, rozā, apaļš, 140cm
Salta Junior batuts mazuļiem un maziem bērniem, rozā, apaļš, 140cm

Salta Junior batuts mazuļiem un maziem bērniem, rozā, apaļš, 140cm

164.90

Salta Junior batuti iekštelpām un ārtelpām – labi pazīstamajā Salta kvalitātē. Krāsa: rozā. Forma: apaļa. Izmērs 140cm diametrs.

Salta Junior ir īpaši izstrādāts mazuļiem un bērniem. Šī vecuma bērniem būs noderīgi trenēties uz batuta, lai stiprinātu motoriku un attīstītu labāku līdzsvaru. Garantēta daudz stundu jautrība, jo lekt uz Salta Junior, protams, ir lielisks piedzīvojums! Batuta lecamaudums un smalkais tīkls padara batutu ārkārtīgi drošu!

  • Bezmaksas pakomāta piegāde no  €100
  • Bezmaksas kurjera piegāde no  €300
  • Informācija par piegādi un apmaksas iespējām
  • Jautājumi par preci? Sazinieties ar mums!

Apraksts

TRAMPOLĪNA IZMĒRI UN SVARS: Diametrs aptuveni 1400 mm, kopējais augstums aptuveni 1950 mm, ieskaitot drošības tīklu. Sastāv no viena atsevišķa iepakojuma: aptuveni 13,50 KG.

RĀMIS: Biezs, divreiz cinkots rāmis melnā krāsā, augšējā rāmja diametrs: 25,0 x 1,0 mm, pēdu diametrs: 25,0 x 1,0 mm, 6 pēdas. Batuta kopējais augstums bez drošības tīkla: aptuveni 350 mm.

AIZSARGMALA: Bieza un plata, ūdeni atgrūdoša aizsargmala, platums aptuveni 160 mm, augstums aptuveni 80 mm, pārklājas uz iekšu apmēram 50 mm. Krāsa: melna. Aizsargmala ir piestiprināta pie metāla rāmja ar elastīgām gumijas lentēm.

LEKŠANAS AUDUMS: Īpaši Salta Junior batutam izstrādātajai lēciena loksnei, kas izgatavota no augstas kvalitātes polipropilēna (PP), ir vairākas šūtas trīsstūrveida cilpas, kurām piestiprināta gumijas virves piekares sistēma. Tāpēc lecošā loksne ir drošāka un izturīgāka.

GUMIJVEIDA ATSPERSISTĒMA: 30 gabali, diametrs = 6 x 410 mm, PP / S diametrs = 25,5 mm. Locītavu draudzīgai lekšanai.

DROŠĪBAS TĪKLS: Augstums = aptuveni 1540 mm, izgatavots no UV izturīga, ļoti nodilumizturīga un cieši sieta materiāla. Tīkla atvere ar augstas kvalitātes rāvējslēdzēju. Tīkla stabi ir pārklāti ar biezām putu spilventiņiem.

Maksimālais izturības svars 35 kg, pārbaudīts CE / EN – Intertek ES Rotaļlietu drošības direktīvas testēšana (EN 71).

“Salta batuts” ar pareizo līdzsvaru starp drošību, kvalitāti un izturību – par labāko cenu!

Papildu informācija

Svars 14 kg