Salta Comfort batuts, melns, apaļš, 366cm
Salta Comfort batuts, melns, apaļš, 366cm

Salta Comfort batuts, melns, apaļš, 366cm

559.95

Salta Comfort batuts sākuma līmeņa modelis ar ļoti labu kvalitāti, drošību un vislabāko cenas un veiktspējas attiecību. Krāsa: melna. Forma: apaļa. Izmērs 366cm diametrs.

Salta piedāvā novatorisku batutu kolekciju, kas ir unikāli sava veida. Tā ir ļoti labas cenas un kvalitātes attiecība, vienlaikus garantējot augstāko drošības, kvalitātes un izturības līmeni. Jaunais un uzlabotais Salta batutu klāsts piešķir šim zīmolam īpašu un unikālu prestižu.

Batuti ir izgatavoti un aprīkoti ar platu drošības malu, izturīgu rāmi. Cietā tērauda rāmja cinkošana padara to īpaši izturīgu pret koroziju un izturīgu. Atsperes, kas arī ir cinkotas, ir zelta krāsā un piedāvā lēcienā pavisam jaunu dimensiju!

  • Bezmaksas pakomāta piegāde no  €100
  • Bezmaksas kurjera piegāde no  €300
  • Informācija par piegādi un apmaksas iespējām
  • Jautājumi par preci? Sazinieties ar mums!

Apraksts

TRAMPLĪNA IZMĒRI UN SVARS: diametrs aptuveni 3660 mm, kopējais augstums aptuveni 2550 mm, ieskaitot drošības tīklu. Sastāv no 3 atsevišķiem iepakojumiem: aptuveni 28,25 + 17,70 + 23,05 KG

RĀMIS: Cinkots izturīgs tērauda rāmis, augšējā rāmja diametrs: 38,1×1,50mm, pēdu diametrs: 38,1×1,2mm, 4 pēdas. Batuta kopējais augstums bez drošības tīkla: aptuveni 750 mm.

AIZSARGMALA: Bieza un plata, ūdeni atgrūdoša aizsargmala, platums aptuveni 290 mm, priekšauta augstums aptuveni 130 mm. Pildījuma biezums apmēram 20 mm. Krāsa: melna. Aizsargmala ir piestiprināta pie metāla rāmja ar elastīgām gumijas lentēm.

LEKŠANAS AUDUMS: Lecošā loksne, kas izgatavota no ļoti augstas kvalitātes polipropilēna (PP), ir trīsstūrveida cilpiņas, šeit ir piestiprinātas atsperes. Tāpēc lecošā loksne ir drošāka un izturīgāka.

ATSPERES: 64 gab. dubultu konisko spirālatsperu, lai panāktu optimālu atsitienu, kā arī augstākus lēcienus un mīkstāku nolaišanos. L = 140 mm, D = 22 mm, stieples biezums 3,2 mm.

DROŠĪBAS TĪKLS: Augstums 1800 mm, izgatavots no UV izturīga, īpaši nodilumizturīga un cieši sieta materiāla. Tīkla atvēršana ar L-rāvējslēdzēja sistēmu. Savienojums ir izgatavots no cinkotām caurulēm. Tīkla stabi ir pārklāti ar putu spilventiņiem un papildu aizsargpārsegu. Savienojums ir izgatavots no dubultcinkotām caurulēm ar elastīgu cinkota tērauda augšējo gredzenu. Tie nodrošina papildu stabilitāti un sasprindzinājumu drošības tīklā. Tīkla stabi ir pārklāti ar biezām putu spilventiņiem un papildu aizsargpārsegu.

Maksimālais izturības svars 120 kg, pārbaudīts TÜV / CE / EN.

“Salta batuts” ar pareizo līdzsvaru starp drošību, kvalitāti un izturību – par labāko cenu!

Papildu informācija

Svars 69 kg